Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Український Total Commander

Всього відповідей: 173
Статистика
каталог сайтів





Rambler's Top100





МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов












Пропозиції до наступних версій makcim TC ua pack - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: makcim, Roman4eg  
Форум » Total Commander UA - форум » Збірка Total Commander MAKCIM UA pack (обговорення) » Пропозиції до наступних версій makcim TC ua pack (Пропозиції до наступних версій Total Commander UA pack)
Пропозиції до наступних версій makcim TC ua pack
makcimДата: Четвер, 13.03.2008, 23:31 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут пишемо побажання і пропозиції щодо поліпшення збірки. fear

Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
ReDKnifeДата: Субота, 12.04.2008, 02:49 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
makcim, мені здається, що не потрібно сильно загострювати увагу на розмір збірки, адже основною задачею твоєї збірки, на мій погляд, є те, що не потрібно встановлювати додатковий софт, тобто поставив систему->встановив збірку і все! Ми радіємо, що нам не потрібно шукати все найнеобхідніше - воно вже є в твоїй збірці. А розмір, на мій погляд, не основне. Зараз якість інтернету підвищується і мабуть кожний може без проблем скачати до 100мб інформації. І на флешку можна залити без проблем - добре що зараз флешки вже 16 гектарів здатні на собі нести biggrin

Додано (12.04.2008, 02:49)
---------------------------------------------
А звання в мене серйозне - лейтенант. smile А на роботі мабуть ще довго до нього прийдеться рости. cool

 
makcimДата: Субота, 12.04.2008, 14:34 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
ReDKnife,
В мене є ідея зробити ще інтернет версію збірки.
+ qip
+ uTorrent
+ OperaUSB
+ ??? Може щось ще ?
eMule наприклад??
З e-mail клієнтом не знаю поки як робити. Чи шукати програму? чи плагінів в Total буде достатньо?

Але це буде окрема збірка. Не думаю що всім вона потрібна. В подальшому подивимось.


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
ReDKnifeДата: Понеділок, 14.04.2008, 01:37 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
А теперь у меня пропозиция другого плана! Почему бы нам не создать Linux Total Commander UA? Я на полном серьезе! cool Установил на линукс под Вайном твою сборку - 90% программ работают вообще без проблем. Единственное - надо потестить какие именно, но пока даже siw идет, хотя и не все показывает smile А диски сборка видит абсолютно все. Так что стало еще удобнее по дискам теперь лазить. Ты подумай, если что - пиши на мыло!
 
makcimДата: Понеділок, 14.04.2008, 21:21 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
ReDKnife, я пару плагінів під Linux видалив з останньої збірки для перегляду всілякої всячини.
Linux збірку робити не буду - не працював з ним (лінуксом). А роботи непрофесійні речі не звик sad
Пробач.


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
ReDKnifeДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:42 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
А зря - он мне очень помогает! Так все диски видны прям как в винде! Ато стандартные линуксовые проги настораживают - интерфейс скудненький да вайновские диски коряво видит
 
makcimДата: Понеділок, 14.04.2008, 23:26 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
ReDKnife,
ти не зрозумів. в фінальній версії 0.5 вже не має декількох плагінів для Лінукс які були в Альфа і Бета версіях. Здається можна було розпакувувати інстали Debian і rpm файли (не впевнений на 100%).


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
yurassicДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:12 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду рад, если в сборке Lister сможет открывать DOC и DOCX файлы хотя бы для чтения быстрее Word'a.
П.С. Плагин OOoViewer открывает docx за 20 сек, а ворд открывается за 17 - непорядок!!!


Повідомлення відредагував yurassic - Вівторок, 06.05.2008, 00:13
 
makcimДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:47 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (yurassic)
Буду рад, если в сборке Lister сможет открывать DOC и DOCX файлы хотя бы для чтения быстрее Word'a.П.С. Плагин OOoViewer открывает docx за 20 сек, а ворд открывается за 17 - непорядок!!!

Не памятаю щоб у збірці був OOoViewer wacko
lister плагін для doc зараз listdoc - вантажиться 2 сек але не форматований текст sad

Може цей поставити ?
http://forum.wincmd.ru/viewtopic.php?p=20338


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
yurassicДата: Середа, 07.05.2008, 00:42 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Этот плагин я себе сам поставил......

По поводу открытия doc файлов нареканий никаких нет! а вот docX - открываются очень плохо!
тот плагин, который OOo, конвертирует docx в другой формат, dot что ли.... не помню, НО за это время, пока он проконвертирует, стандартный конвертер от Microsoft успевает перевести файл в RTF, а потом еще и в DOC. Может его как-нить приделать туда?
Вы в программировании как? Можете сами плагин написать? Могу помочь, по этому поводу есть некоторые наработки.....

Повідомлення відредагував yurassic - Середа, 07.05.2008, 00:44
 
makcimДата: Середа, 07.05.2008, 20:51 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (yurassic)
НО за это время, пока он проконвертирует, стандартный конвертер от Microsoft успевает перевести файл в RTF, а потом еще и в DOC. Может его как-нить приделать туда?Вы в программировании как? Можете сами плагин написать? Могу помочь, по этому поводу есть некоторые наработки.....

Буду признателен. smile С програмированием - никак. К сожалению совершенно другой профиль работы sad
Если нужна информация по поводу написания плагина - могу поискать.


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
yurassicДата: П`ятниця, 09.05.2008, 12:54 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго времени суток!
Значит просидев вчера около 4-х часов над решением этой проблемы cool , я нашел выход!!! smile
Метод основывается на главном "подредактированным мною" файле, этого пакета конвертации, с названием "Moc.exe". В общем, с помощью моих изменений и моей незамысловатой проги мне удалось заставить "Moc.exe", конвертировать файл DocX в RTF очень быстро. Теперь Вы думайте как это все присобачить в плагин и как его организовать.... tongue
 
makcimДата: Неділя, 11.05.2008, 21:50 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (yurassic)
Доброго времени суток!Значит просидев вчера около 4-х часов над решением этой проблемы, я нашел выход!!!

молодчага!

Quote (yurassic)
Метод основывается на главном "подредактированным мною" файле, этого пакета конвертации, с названием "Moc.exe". В общем, с помощью моих изменений и моей незамысловатой проги мне удалось заставить "Moc.exe", конвертировать файл DocX в RTF очень быстро. Теперь Вы думайте как это все присобачить в плагин и как его организовать...

Відправляємо "Moc.exe" і все що потрібно для його роботи на makcim_tc_ua_pack@meta.ua , не забуваємо вказати авторство для подяки Вам особисто і прикрутимо для docx. Для xlsx не працює?

не проти підвищення ?


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
yurassicДата: Понеділок, 12.05.2008, 18:51 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Бета-тестери
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (makcim)
Відправляємо "Moc.exe" і все що потрібно для його роботи на makcim_tc_ua_pack@meta.ua

Рановато еще.....
сейчас еще доделаю для xlsx и pptx и пр.

Quote (makcim)
не проти підвищення ?

Это что значит??

 
makcimДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:41 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адмін
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (yurassic)
Это что значит??

замість "Рядовой" буде вище звання. Якщо є можливість і бажання можу додати в групу "Бета-тестери" wink


Мудрость – это не морщины, а извилины. ...
 
Форум » Total Commander UA - форум » Збірка Total Commander MAKCIM UA pack (обговорення) » Пропозиції до наступних версій makcim TC ua pack (Пропозиції до наступних версій Total Commander UA pack)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

 
 
Copyright MyCorp © 2024